Průběžné pořadí - celkové výsledky

Vyberte disciplínu:
Celkem kolo kolečkové brusle běh chůze koloběžka

1. ŠneCZECH rapido (Klub svobodných matek) 16814 km. 2802.3 km. / os.
2. Chyť kachničky, když to dokážeš (Jedna se počítá - Honzík) 11912 km. 1985.3 km. / os.
3. RAMS-SWIM (Klub svobodných matek) 10780 km. 1796.7 km. / os.
4. Svišti! (Nadační fond Pink Bubble) 9023 km. 1503.8 km. / os.
5. Retardovaný kurýr (Nadační fond Pink Bubble) 7597 km. 1266.2 km. / os.
6. Čanda Buráků (Nadační fond Pink Bubble) 6480 km. 1080 km. / os.
7. Cyklisti (Nadační fond Pink Bubble) 6014 km. 2004.7 km. / os.
8. JoŠt (Klub svobodných matek) 5668 km. 944.7 km. / os.
9. Běhny & Ventily Co. (Klub svobodných matek) 5529 km. 921.5 km. / os.
10. HRRPUMPÍCI (Jedna se počítá - Honzík) 5436 km. 906 km. / os.
11. Ogaři a cérečky (Nadační fond Pink Bubble) 5130 km. 855 km. / os.
12. SP WOMEN (Jedna se počítá - Honzík) 5059 km. 843.2 km. / os.
13. Railway to hell (Jedna se počítá - Honzík) 4966 km. 827.7 km. / os.
14. Beer Energy Sport Team (BEST) (Klub svobodných matek) 4961 km. 826.8 km. / os.
15. kvaliťáci (Nadační fond Pink Bubble) 4870 km. 974 km. / os.
16. Lenochod 2.0 (Jedna se počítá - Honzík) 4629 km. 1543 km. / os.
17. HRnem Brnem (Nadační fond Pink Bubble) 4367 km. 727.8 km. / os.
18. Top Secret (Jedna se počítá - Honzík) 3985 km. 664.2 km. / os.
19. HRC (Jedna se počítá - Honzík) 3879 km. 646.5 km. / os.
20. Osem Piv Stačí (Nadační fond Pink Bubble) 3736 km. 622.7 km. / os.
21. SP men (Klub svobodných matek) 3691 km. 615.2 km. / os.
22. Zahradníci (Jedna se počítá - Honzík) 3514 km. 585.7 km. / os.
23. FAjn lidi (Nadační fond Pink Bubble) 3291 km. 548.5 km. / os.
24. Prdni to tam (Jedna se počítá - Honzík) 2855 km. 475.8 km. / os.
25. Klaksóni (Jedna se počítá - Honzík) 2644 km. 440.7 km. / os.
26. BRB (Klub svobodných matek) 2061 km. 412.2 km. / os.
27. (NE)BEZPEČNÍ COVIĎÁCI (Klub svobodných matek) 1782 km. 297 km. / os.
28. RAMS-SWIM A (Klub svobodných matek) 1428 km. 238 km. / os.
29. 1000 (Jedna se počítá - Honzík) 1387 km. 231.2 km. / os.
30. Čmeláci 31 (Nadační fond Pink Bubble) 638 km. 212.7 km. / os.
31. Notbet (Nadační fond Pink Bubble) 559 km. 186.3 km. / os.
32. Název týmu 47 (Jedna se počítá - Honzík) 531 km. 177 km. / os.
33. Vestavek (Jedna se počítá - Honzík) 518 km. 86.3 km. / os.
34. Vypařenci (Jedna se počítá - Honzík) 338 km. 112.7 km. / os.
35. Losers (Nadační fond Pink Bubble) 336 km. 168 km. / os.
36. Podpantofláci (Nadační fond Pink Bubble) 220 km. 73.3 km. / os.
37. No Country for Old Men (Jedna se počítá - Honzík) 193 km. 96.5 km. / os.
38. 1000 61 (Jedna se počítá - Honzík) 30 km. 30 km. / os.
39. Název týmu (Jedna se počítá - Honzík) 8 km. 2.7 km. / os.
40. eyeten (Klub svobodn?ch matek) 0 km. 0 km. / os.
41. eyeten 72 (Jedna se po??t? - Honz?k) 0 km. 0 km. / os.

Tabulka jednotlivců

1. Ivan Urbánek ŠneCZECH rapido 7348 km.
2. Jan Stropek RAMS-SWIM 5292 km.
3. Jitka Kučerová Chyť kachničky, když to dokážeš 4745 km.
4. Alexandr Biel Svišti! 4348 km.
5. Jiří Hebeda Retardovaný kurýr 3655 km.
6. Matuš Zošák Chyť kachničky, když to dokážeš 2998 km.
7. Daniel Sobotka Cyklisti 2860 km.
8. Martin Smejkal Svišti! 2793 km.
9. Petra Jelínová Railway to hell 2664 km.
10. Martin Škarba ŠneCZECH rapido 2641 km.
11. Daniel Stránský ŠneCZECH rapido 2618 km.
12. Libor Pala Běhny & Ventily Co. 2465 km.
13. David Šenkýř Osem Piv Stačí 2386 km.
14. Vít Matoušek HRRPUMPÍCI 2175 km.
15. Daniel Strnad Retardovaný kurýr 2163 km.
16. Martin Rolenc Čanda Buráků 2097 km.
17. Radoslav Popelka ŠneCZECH rapido 2036 km.
18. Jaroslav Štipčák Lenochod 2.0 2013 km.
19. Tomáš Bouda ŠneCZECH rapido 1932 km.
20. Radek Nečas RAMS-SWIM 1866 km.
21. Petr Jelínek FAjn lidi 1819 km.
22. Jiří Urban kvaliťáci 1768 km.
23. Pavel Chronc HRC 1760 km.
24. Václav Černý RAMS-SWIM 1737 km.
25. Jiří Kühnel Chyť kachničky, když to dokážeš 1708 km.
26. Martin Broža Čanda Buráků 1677 km.
27. Jiří Šebetovský Cyklisti 1610 km.
28. Martin Janík SP men 1556 km.
29. Michael Juras Cyklisti 1544 km.
30. Michal Málek Čanda Buráků 1539 km.
31. Květoslav Uherek kvaliťáci 1513 km.
32. Jana Krčková Ogaři a cérečky 1440 km.
33. Václav Lang HRnem Brnem 1367 km.
34. Marie Repta JoŠt 1356 km.
35. Milan Brtník Lenochod 2.0 1344 km.
36. Nikola Krábková Ogaři a cérečky 1313 km.
37. Lukáš Hrazdil Lenochod 2.0 1271 km.
38. Josef Syrový JoŠt 1243 km.
39. Petr Kubový Railway to hell 1215 km.
40. Štěpán Kalita JoŠt 1215 km.
41. Yurii Hopko Svišti! 1213 km.
42. Pert Hajda Běhny & Ventily Co. 1180 km.
43. Terezie Matýšková SP WOMEN 1168 km.
44. Jiří Knirsch Prdni to tam 1070 km.
45. David Kollarik Chyť kachničky, když to dokážeš 1061 km.
46. Nico Bekker RAMS-SWIM A 1061 km.
47. Radka Nechvátalová Beer Energy Sport Team (BEST) 1059 km.
48. Tomáš Christ Zahradníci 1055 km.
49. Danka Jirmanová Zahradníci 1045 km.
50. Martin Stříž kvaliťáci 1019 km.
51. Renata Komárková Klaksóni 1007 km.
52. Martina Kvaltýnová Top Secret 1000 km.
53. Lenka Nedomová HRnem Brnem 964 km.
54. Petr Junec HRC 957 km.
55. Jana Grulichová Beer Energy Sport Team (BEST) 949 km.
56. Iveta Adamcová Top Secret 933 km.
57. Honza Lukáš Ogaři a cérečky 925 km.
58. Radka Piše SP WOMEN 924 km.
59. Marie Stará SP WOMEN 922 km.
60. Ondřej Nevělík Retardovaný kurýr 918 km.
61. Martin Homolka BRB 909 km.
62. Kateřina Hladká HRRPUMPÍCI 881 km.
63. Mirka Zavadilová Zahradníci 858 km.
64. Jan Bernkopf Prdni to tam 850 km.
65. Michal Langr Railway to hell 841 km.
66. Michaela Dubinová Beer Energy Sport Team (BEST) 839 km.
67. Tereza Ševčíková SP WOMEN 819 km.
68. Tomáš Tenora Chyť kachničky, když to dokážeš 811 km.
69. Veronika Ševčíková SP WOMEN 801 km.
70. Lenka Hlaváčková HRC 800 km.
71. Anežka Tesařová RAMS-SWIM 797 km.
72. Martin Holčapek Beer Energy Sport Team (BEST) 773 km.
73. Tereza Sichová HRnem Brnem 754 km.
74. Barbora Kovačíková Běhny & Ventily Co. 747 km.
75. Tomáš Konečný SP men 738 km.
76. Marek Audes Běhny & Ventily Co. 720 km.
77. Radek Strouhal HRRPUMPÍCI 713 km.
78. Zdeněk Hron JoŠt 702 km.
79. Karel Lánský HRnem Brnem 699 km.
80. Lucie Nechvátalová HRRPUMPÍCI 687 km.
81. Patrik Vlček Beer Energy Sport Team (BEST) 673 km.
82. Šarka Kroutilová Beer Energy Sport Team (BEST) 668 km.
83. Renata Krejčí Klaksóni 645 km.
84. Jana Mrázková JoŠt 634 km.
85. Kamila Lazarová Top Secret 626 km.
86. David Šácha Ogaři a cérečky 622 km.
87. Simona Černohorská Top Secret 590 km.
88. Monika Kühnelová Chyť kachničky, když to dokážeš 589 km.
89. Jiří Straka Čanda Buráků 568 km.
90. Lenka Vintrová RAMS-SWIM 566 km.
91. Vratislav Chaloupka SP men 533 km.
92. Tomáš Blahák Klaksóni 523 km.
93. Martin Klíma RAMS-SWIM 522 km.
94. Eva Kapounová (NE)BEZPEČNÍ COVIĎÁCI 521 km.
95. Jaroslav Novotny JoŠt 518 km.
96. Marcel Kušpál Top Secret 507 km.
97. Patrik Seidler Osem Piv Stačí 507 km.
98. Miroslav Knižka kvaliťáci 504 km.
99. Pavla Jakubcová HRRPUMPÍCI 502 km.
100. Eva Pilařová (NE)BEZPEČNÍ COVIĎÁCI 486 km.
101. Sabina Halasová HRRPUMPÍCI 478 km.
102. Martin Matonoha BRB 471 km.
103. Marek Kubík FAjn lidi 465 km.
104. Dáša Novosádová Ogaři a cérečky 461 km.
105. Michal Vik Čanda Buráků 429 km.
106. Klára Smutná HRnem Brnem 426 km.
107. Zdeňka Klaschková SP WOMEN 425 km.
108. Robert Kubala Čmeláci 31 400 km.
109. Michal Řezník SP men 396 km.
110. Petra Ivanišová Notbet 376 km.
111. Radek Grepl FAjn lidi 373 km.
112. Bořek Šebesta Zahradníci 373 km.
113. Petr Holásek Ogaři a cérečky 369 km.
114. Petr Pospíšil Retardovaný kurýr 365 km.
115. Václav Javora Název týmu 47 358 km.
116. Jan Navrátil Prdni to tam 353 km.
117. Markéta Čejková Svišti! 351 km.
118. Daniel Tomala 1000 345 km.
119. Michal Černý SP men 343 km.
120. Josef Štěpek BRB 337 km.
121. Katarína Kloparová Retardovaný kurýr 318 km.
122. Pavel Kolář 1000 311 km.
123. Petr Peška BRB 300 km.
124. Jana Slatinská FAjn lidi 293 km.
125. Radek Seidler Osem Piv Stačí 287 km.
126. Tereza Kalvodová (NE)BEZPEČNÍ COVIĎÁCI 279 km.
127. Simona Candráková FAjn lidi 278 km.
128. Pavel Schwarzbier 1000 257 km.
129. Tomáš Luňáček Top Secret 249 km.
130. Petr Kalouda ŠneCZECH rapido 239 km.
131. Marek Mihalisko Čmeláci 31 238 km.
132. Jindřich Hruška Prdni to tam 228 km.
133. Lucie Seidlerová Osem Piv Stačí 223 km.
134. Petr Franěk Běhny & Ventily Co. 222 km.
135. Ondřej Sedláček Klaksóni 218 km.
136. Petr Uttendorfský 1000 214 km.
137. Lenka Maďarová (NE)BEZPEČNÍ COVIĎÁCI 210 km.
138. Rostislav Holický Vypařenci 205 km.
139. Michal Bieleš HRC 200 km.
140. Miroslava Váňová Běhny & Ventily Co. 195 km.
141. Michal Kalivoda No Country for Old Men 193 km.
142. Ivo Mayer 1000 187 km.
143. Josef Kusek Prdni to tam 184 km.
144. Jirka Šebek Svišti! 182 km.
145. Pavla Nečasová Retardovaný kurýr 178 km.
146. Simona Hrozinová Losers 175 km.
147. Miloš Malec Název týmu 47 173 km.
148. Vladan Fajkus Prdni to tam 170 km.
149. Vladimir Sismilich Čanda Buráků 170 km.
150. Ivana Belková Osem Piv Stačí 168 km.
151. Pavel Plavec Vestavek 167 km.
152. Roman Oprchal Osem Piv Stačí 165 km.
153. Vít Fišer (NE)BEZPEČNÍ COVIĎÁCI 162 km.
154. Adam Žilinský HRC 162 km.
155. Pavel Klügl Losers 161 km.
156. Petra Hajnová HRnem Brnem 157 km.
157. Tomáš Straka Zahradníci 149 km.
158. Andrea Štěpánová Burgrová Vestavek 148 km.
159. Petr Němec Notbet 139 km.
160. Filip Ambrož Svišti! 136 km.
161. Jan Vižďa Klaksóni 132 km.
162. Jan Linhart RAMS-SWIM A 126 km.
163. Roman Husák SP men 125 km.
164. Lukáš Šimeček (NE)BEZPEČNÍ COVIĎÁCI 124 km.
165. Marie Holická Vypařenci 122 km.
166. Jiří Konkol Podpantofláci 121 km.
167. Radim Janoška Railway to hell 97 km.
168. Jan Nečas RAMS-SWIM A 85 km.
169. Igor Marek Railway to hell 79 km.
170. Dominik Strnad 1000 73 km.
171. Renata Kesselbauerova Railway to hell 70 km.
172. Petr Demela kvaliťáci 66 km.
173. Kamila Lazarová 65 km.
174. Jaroslav Kocmánek FAjn lidi 63 km.
175. Jakub Přasličák Vestavek 61 km.
176. Pavel Moťka Podpantofláci 61 km.
177. David Holešovský Vestavek 59 km.
178. Zdeněk David Vestavek 56 km.
179. Jiří Holík RAMS-SWIM A 56 km.
180. Milada Hájková Notbet 44 km.
181. Ivo Holc BRB 44 km.
182. Stanislav Šefčík Klaksóni 43 km.
183. Michal Zuhla Podpantofláci 38 km.
184. Teo Plavec Zahradníci 34 km.
185. Josef Obkráčil Vestavek 27 km.
186. Lukáš Holický Vypařenci 11 km.
187. Patrik Müller Název týmu 8 km.