Jak se zúčastnit

Vytvořte se svými kolegy tým. Týmy musí být minimálně dvoučlenné a maximálně šestičlenné.  Vyberte si projekt, který budete podporovat. Zaregistrujte svůj tým a pořádně se do toho opřete :-) 

Jezděte do práce a z práce na kole, koloběžce, inline bruslích nebo prostě přijďte po svých! Že do práce nemůžete na inline bruslích nebo bydlíte moc daleko? Nevadí, hýbejte se mimo pracovní dobu. Vše je možné, každý pohyb se počítá. 

Pokud jste soutěživí, tak používejte aplikace k zaznamenání tras pro případ, že by vám někdo nevěřil jaké "jezdíte bomby". Můžete zapisovat i nastoupané výškové metry - nově chystáme výzvy v podobě virtuálního překonání hor. 

Pokud jezdíte na elektrokole, vyberte dopravní prostředek elektrokolo a kilometry se budou násobit koeficientem 0,5 – budou se tedy počítat jako poloviční. Plně elektrické prostředky nepovažujeme za aktivní pohyb a nezapisujeme je (jednokolka, hoover board, elektrokoloběžka apod.) 

Chodci zapisují cesty do práce či z práce anebo trekování na vycházkách ve volném čase. Nepřepisujte kroky z chytrých hodinek, které jste nachodili po firmě. Spoléháme na vaši poctivost. 

Zapisování km bude možné pouze 3 dny zpětně. Zapisujte vždy pouze jednotlivé cesty - nezapisujte v jedné jízdně např. všechny km z dovolené. Lépe se budete orientovat, jak si vedou Vaši kolegové. Aplikace je dostupná neustále. Dejte si ji do oblíbených, ať k ní máte rychlý přístup. Na telefonu si můžete udělat ikonku. 

Pro získání letošního účastnického trička Rozpumpuje IFE 2021 musíte splnit vstupní limity: 
  • kolo 100 km
  • běh / inline / koloběžky 50 km
  • chůze 30 km 
Ve chvíli, kdy daný limit překonáte, zastavte se za námi ohlášeně na personální oddělení a my vám tričko s radostí předáme. V případě dotazů kontaktuje organizátora akce Víťu Matouška (viz kontakt úplně dole).

Tak co, jak se zítra vydáte do práce a kam a s kým po práci?


Publikováno: 2020-04-27 07:45:18